Sposób na udany powrót do biura? Impreza integracyjna! Dobra zabawa, muzyka i grill dla starszych stażem były okazją do nadrobienia towarzyskich zaległości, a nowym osobom pomogły płynnie wejść do firmy. Zobaczcie, jak się bawiliśmy!

Impreza integracyjna JKB Group

Do social distance podchodzimy z dystansem

Imprezy integracyjne JKB Group zapadają w pamięć na długo. Mówią, że nie ważne gdzie, tylko z kim się spędza czas, ale nasz dział HR opanował do perfekcji dbanie o pracowników firmy. Dlatego zadbał o miejsce, rozrywkę i wyśmienity catering. Dziewczyny nadrabiały zaległości w pogaduchach, a chłopaki poczuli ducha rywalizacji i nawet milion stopni w środku nie powstrzymał ich przed grą w piłkę, ale nie taką klasyczną. W końcu dbamy o bezpieczny dystans, prawda?

Zobacz, co o imprezie mówią jej uczestnicy

Bardzo fajna inicjatywa i impreza! Gra w „piłkę” była świetnym pomysłem. Mi jako nowemu pracownikowi taka akcja dała możliwość płynnego wejścia w nowe miejsce.

Mateusz, dział IT

Po zdjęciach widać, że warto było się spotkać po dłuższej przerwie. Uśmiech i dobra zabawa w fajnym gronie to jest to, co lubię w imprezach firmowych.

Paulina, asystentka zarządu

Cieszę się, że udało się zorganizować wspólne wyjście. Pomysł powstał zaraz po zakończeniu pracy zdalnej, kiedy wróciliśmy do biura, każdy ewidentnie stęsknił się za współpracownikami. Udało się nadrobić zaległości w plotkach, porozmawiać i pośmiać z doświadczeń home office. Dodatkowo sporo nowych osób dołączyło do naszego zespołu w trakcie lockdownu i dla niektórych było to pierwsze spotkanie z pozostałymi członkami teamu.

Elli, dział HR

Impreza integracyjna JKB Group

Na imprezie bawiłam się świetnie. Wspólna zabawa jest bardzo fajna inicjatywa w firmie, ponieważ integruje cały zespół. Dodatkowo jest to forma relaksu i odpoczynku od obowiązków dnia codziennego. Dodatkowe atrakcje pozwoliły urozmaicić ten wieczór i dały dużo pozytywnej energii. Uważam, że impreza była bardzo udana i czekam na kolejną!

Kasia

Impreza firmowa to bardzo dobry sposób do poznania ludzi z innych działów (przynajmniej w moim przypadku), a także do swobodnego pogadania o rzeczach, na które na co dzień nie ma się czasu. Pozwala przełamać pewne opory, zniwelować dystans w kontaktach międzyludzkich. Reasumując, jestem na TAK dla następnej imprezy.

Krzysiek

Impreza integracyjna JKB Group

Hej! Wpadniesz na następną imprezę?

Rekrutacja w JKB Group trwa. Zobacz najnowsze ogłoszenia i wyślij CV! Nie widzisz na liście oferty, która byłaby dla Ciebie idealna? Napisz do Elli z działu HR, a może akurat znajdziemy dla Ciebie stanowisko…

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!