Chociaż na co dzień nasz fotograf ciężko pracuje nad doskonałymi zdjęciami produktów z naszej oferty, tego dnia postanowił zrobić wyjątek! W sierpniu poświęciliśmy jeden dzień na zdjęcia naszych pracowników. Po co i dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok?

Od produktów do twarzy

Powodów, dla których zorganizowaliśmy sesję zdjęciową naszych pracowników, było kilka. Po pierwsze, dbamy o rozwój naszego fotografa, który doskonale radzi sobie ze zdjęciami produktowymi. Idealne uchwycenie wszystkich igieł choinek wychodzi mu bardzo dobrze, a uszczelki zawsze sfotografuje z prawidłowego profilu 😉 Fotografia produktowa to jednak zupełnie inne doświadczenie niż sesja biznesowa pracowników!

Drugi powód jest całkiem prozaiczny — właśnie dobiegają końca prace remontowe w naszym budynku. Na parterze przygotowujemy specjalne miejsce relaksu dla pracowników, które sąsiadować będzie z nowym studio zdjęciowym. Przestrzeń dla fotografa jest już skończona i… musieliśmy ją wypróbować!

Trust me, I’m a specialist

Po co jeszcze poświęciliśmy cały dzień na zabawę z aparatem? Oto najważniejszy powód — jesteśmy ekspertami w branży e-commerce i czas najwyższy się tym chwalić! Od kilkunastu lat rozwijamy naszą firmę i wprowadzamy ją na kolejne rynki europejskie. Kiedy zaczynaliśmy od skromnej ekipy, świat e-commerce wyglądał zupełnie inaczej. Zmieniło się dużo nie tylko w samych platformach sprzedażowych, komunikatach i systemach zarządzania. Zmieniło się także podejście specjalistów — nie siedzimy zamknięci w biurach, wychodzimy do ludzi, rozmawiamy, dowiadujemy się nowych rzeczy i chętnie dzielimy się wiedzą. Podążamy za trendami, dbamy o swoje marki osobiste, chwalimy się doświadczeniem.

Poznaj Mateusza, jednego z naszych specjalistów >>

Personal branding w JKB Group

Personal branding to jedna z podstawowych strategii marketingowych, którą chcemy wdrażać do naszych działań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pomagając pielęgnować marki osobiste naszych pracowników, dbamy też o swoją pozycję. W JKB Group pracują ludzie, którzy swoim systemem wartości perfekcyjnie wpisują się w ideę naszej marki i właśnie to chcemy pokazywać. Łączy nas pasja, z którą podchodzimy do naszej pracy i wysokie kompetencje, które cały czas rozwijamy.

Dlaczego mówimy o wartościach? To właśnie one są fundamentem, na którym buduje się silną markę osobistą. Ten zespół cech, który stoi za daną osobą, jest według nas gwarancją pewnej jakości. Najważniejsza jest autentyczność — nasi specjaliści chętnie mówią o swojej pasji i przekonaniach, a także technikach, których używają na co dzień. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i dokonaniami nie tylko w naszym zespole, ale także na zewnątrz. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy postrzegani przez pryzmat naszych pracowników, dlatego właśnie zachęcamy ich do pokazywania swoich możliwości i doświadczenia wśród innych specjalistów.

W JKB Group sky is the limit. Opowie Ci o tym Piotr Galant, nasz dyrektor zarządzający >>

Biznes i dobra zabawa

Tego dnia sfotografowaliśmy około czterdziestu pracowników! Nie chcieliśmy, żeby to była zwykła przerwa w pracy, ale prawdziwe święto, dzień inny niż wszystkie. Zadbaliśmy o pełen profesjonalizm — stroje, makijażystkę i przygotowane studio zdjęciowe. Nasze biuro na jeden dzień zmieniło się w plan zdjęciowy z prawdziwego zdarzenia! Co ciekawe, nie widzieliśmy, że nasi specjaliści od e-commerce, NAV czy lean managementu są tak dobrymi modelami!

Modeling to nie wszystko – nasza sesja zdjęciowa okazała się też owocnym spotkaniem integracyjnym. Zwykle w trakcie dnia nie mamy zbyt dużo czasu na przyjacielskie rozmowy i wymianę doświadczeń. Dzięki wspólnej sesji mogliśmy spędzić chwilę razem, poznać się jeszcze lepiej i porozmawiać o głupotach. Czy żałujemy poświęconego dnia? W żadnym wypadku!

Poznaj naszych specjalistów!

Chcesz poznać naszych specjalistów i dołączyć do ich grona? Rozwijaj z nami markę JKB Group, pomóż nam zdobywać kolejne europejskie rynki i sprawdź, jak wygląda work-life balance! Zobacz, jakich pracowników szukamy i wyślij nam swoje CV!

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!