Odkryj <b>Święta</b> na nowo

Odkryj Święta na nowo

Czy jesteś jedną z tych osób, które czekają cały rok na magiczny czas Gwiazdki? Dekoracje FairyTrees zostały stworzone, aby ten moment stał się jeszcze bardziej niezwykły. W końcu nie ma Gwiazdki bez choinki!
Kolekcja drzewek świątecznych FairyTrees jest pełna urokliwych ozdób takich jak naturalne szyszki i pobielane gałązki. Wybierz swój ulubiony model pośród sosen i świerków w różnych kolorach i rozmiarach.


Święta doskonałe

Prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia ujawnia się w radosnych chwilach spędzonych z rodziną i najbliższymi. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Z dekoracjami FairyTrees nie musisz martwić się o wymarzoną świąteczną atmosferę. Wszystkie drzewka zostały rozsądnie zaprojektowane i wykończone.


Najlepsze materiały

Trwałe tworzywo PVC jest odporne na działanie środków chemicznych, promieniowanie UV, wodę i warunki pogodowe. Wytrzymuje nawet najbardziej ekstremalne temperatury (od -50°C do +60°C). Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje stworzenie idealnej kopii naturalnego drzewka.
Dlaczego dekoracje FairyTrees są lepsze niż naturalne odpowiedniki? Przede wszystkim są przyjazne środowisku i mogą służyć przez wiele sezonów świątecznych, nie tracąc przy tym swojego uroku. Pamiętaj, że każde sztuczne drzewko pozwala uratować jedno prawdziwe. Rocznie można uchronić tysiące drzew przed wycinką!


Prezent dla Ciebie

Każda choinka FairyTrees jest pakowana w specjalnie zaprojektowany karton ze świątecznymi grafikami. Dlaczego? Oprócz faktu, że taki karton przypomina prezent, są jeszcze inne, praktyczne powody.
Po pierwsze, pudło chroni dekorację w trakcie wysyłki. Zamówienie dociera do klienta w nienaruszonym stanie. Po drugie, to najlepszy sposób na przechowywanie choinki poza sezonem. Kiedy okres świąteczny dobiega końca, wystarczy włożyć choinkę do kartonu i schować. Odpowiednio traktowana dekoracja potrafi być piękna przez wiele lat.


Przepis na udane Święta

W aktualnej ofercie FairyTrees znajdują się odpowiedniki tradycyjnych drzewek świątecznych (sosny i świerki) w różnych opcjach kolorystycznych i rozmiarach. Kilka modeli jest również dostępnych z brokatem, prawdziwymi szyszkami. Wariantów jest tak dużo, że każdy znajdzie swój ulubiony model.