Firma

Polsko-niemiecka firma
działająca w e-commerce

Jesteśmy firmą produkcyjną nastawioną na klienta. Dopasowujemy wygląd i funkcjonalność naszych produktów do jego potrzeb.

Początki spółki handlowej JKB Group sięgają 2006 roku, gdy magazyn mieścił się w pomieszczeniu o powierzchni 30m2. W ciągu kilku lat siedziba przeniosła się do Czerwieńska k. Zielonej Góry, a w starych, kilkusetletnich budynkach stworzyliśmy biuro i ogromne magazyny. Dwa lata później uruchomiliśmy produkcję sztucznych choinek.

Aktualnie marki JKB Group są obecne w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii oraz we Włoszech. W najbliższej przyszłości planujemy wejście na kolejne zagraniczne rynki oraz dalszy rozwój marek własnych.

Nasze marki i produkty
FairyTrees to sztuczne choinki i dekoracje świąteczne. Rocznie z naszej fabryki wysyłamy kilkadziesiąt tysięcy drzewek, które trafiają do domów nie tylko w Europie. Co sezon wprowadzamy nowe modele inspirowane naturalnymi choinkami, modyfikujemy już istniejące, otwieramy się na nowe rynki. Dążymy do bycia liderem w światowej produkcji sztucznych choinek, dlatego marka FairyTrees słynie z wysokiej jakości, dbałości o detale i innowacyjnych rozwiązań.

Artykuły klasy premium do domu i ogrodu. W ramach marki HOLZBRINK oferujemy listwy przypodłogowe i przyblatowe, akcesoria meblowe, meble metalowe, komponenty wykończeniowe, drewniane skrzynki oraz obrzeża ogrodowe, systemy nawadniające, artykuły ogrodowe i elementy architektury ogrodowej. Założeniem było stworzenie marki z kompleksowym asortymentem, który zaspokoi potrzeby osób wykańczających dom i ogród. Oferta cały czas się powiększa, podobnie jak grono jej odbiorców.

przejdź na stronę marki

To marka lin syntetycznych, metalowych, naturalnych skierowana do klienta prywatnego i biznesowego. W asortymencie znajdują się liny stalowe, ocynkowane, jutowe, konopne, sizalowe, polipropylenowe, gumowe oraz niezbędne akcesoria, takie jak szekle, bloczki, łączniki, zaciski, śruby rzymskie i wiele innych. Liny STANKE znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Codziennie realizujemy zamówienia na łącznie kilka tysięcy metrów lin.

Jedna z pierwszych marek własnych JKB Group. Z logo STEIGNER są sprzedawane materiały remontowo-budowlane, m.in. uszczelki do kabin prysznicowych, okien, drzwi, sznury kominkowe, materiały hydroizolacyjne, kleje montażowe oraz nasz topowy produkt, czyli brodziki podpłytkowe. Od lat płyty prysznicowe STEIGNER cieszą się ogromną popularnością w zachodniej Europie. Grupę docelową stanowią zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalni. Artykuły STEIGNER są chętnie wybierane przez fachowców zajmujących się wykończeniem wnętrz.

Polski sklep internetowy założony w 2016 roku. W ciągu trzech lat obsłużyliśmy ponad milion klientów. Jumbo Shop oferuje asortyment wszystkich wymienionych wyżej marek. Codziennie konsultanci odpisują na wiadomości i odbierają telefony od kilkudziesięciu klientów, realizując przy tym setki zamówień. Oprócz funkcjonowania jako niezależna platforma sprzedażowa Jumbo Shop jest także obecny na Allegro.

Nasze DNA

Poznaj wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. To dzięki nim tworzymy zgrany zespół, który potrafi i chce ze sobą współpracować. Prowadząc rekrutację, zwracamy na nie szczególną uwagę. Dlaczego? Doświadczenie i kwalifikacje są istotne, ale wszystkiego można się nauczyć. Za to styl pracy i priorytety trudno zmienić z dnia na dzień. Dowiedz się więcej o naszym DNA. Zobacz, czy myślimy podobnie.

Efektywność
to podstawa

Będąc w JKB Group, każdy staje się mistrzem w zarządzaniu czasem. Optymalizujemy proces realizacji zadań, a swoją pracę organizujemy tak, aby ułatwiać ją innym. Zależy nam na wspólnym wypracowaniu sposobów działania, które będą zrozumiałe i praktyczne dla całego zespołu. Dlatego regularnie analizujemy wykonywane procesy oraz szukamy ich usprawnień. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, metody i techniki ulepszające funkcjonowanie firmy.

Doceniamy
zaangażowanie

Cenimy sobie samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji. Potrafimy przyznać się do błędu. Ta cecha jest szczególnie przez nas doceniana i traktowana jako przykład odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań. Wychwycenie błędu na wczesnym etapie projektu, pozwala na szybką reakcję i jego poprawę, tym samym nie zakłócając procesu realizacji.

Skupiamy się na rozwiązaniach, a nie na problemach. Motywacja jednej osoby potrafi wpłynąć na pracę całego zespołu, dlatego zależy nam na pozytywnych odczuciach. Jednocześnie rozumiemy, że każdy może mieć gorszy dzień.

Lojalność
i pozytywne nastawienie

Nasi pracownicy wiedzą, że pracują w firmie, która na pierwszym miejscu stawia ich satysfakcję. Dbamy o ich ścieżki kariery i robimy wszystko, by pomóc im rozwijać się w branży, którą się zajmują. Praca w JKB Group to praca na lata – nie chcemy być tymczasową opcją na przeczekanie, zależy nam na długim stażu naszych pracowników. Potrzebujemy osób, które chcą się rozwijać z nami i wniosą swój wkład w wynik naszej firmy.

Doceniamy uśmiech i optymizm, ale również ambicję oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Pracujemy w niewielkich grupach, w których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Nasze miejsce pracy

JKB Group to budynek biurowy, magazyny i hale produkcyjne położone obok siebie. Nasza siedziba znajduje się na obrzeżach Czerwieńska, w spokojnej okolicy tuż przy samym lesie.

Nasze biuro ma klimat.
To zasługa ponad stuletniej cegły
i drewnianych belek.

Na magazynie i
produkcji dbamy
o logistykę.
I porządek.

Wiesz, czym się zajmujemy.
Teraz dowiedz się dlaczego.

Poznaj nasze idee