Firma

PoczątekW 2010 roku zatrudnialiśmy 3 osoby, które pracowały w pomieszczeniu o powierzchni 30 m2. Tak swoją działalność rozpoczęła firma JKB Group. W 2016 r. na rynek wprowadziliśmy pierwsze modele sztucznych choinek i stworzyliśmy jedną z kluczowych marek własnych – FairyTrees.

Progres nadszedł szybko. Obecnie nasz zespół liczy około 150 osób, a biura i magazyny zajmują powierzchnię 10 000 m2. W 2018 roku powiększyliśmy JKB Group o zakład LAMO, a w 2020 r. dołączyliśmy stolarnię Trelli. Dzięki tym przemyślanym i odważnym działaniom do naszego asortymentu, który liczy już 4 000 produktów, dołączyliśmy elementy wystroju wnętrz z drewna i metalu.

Dzisiaj działamy jako spółka z o.o. i w kolejną dekadę wchodzimy z pomysłami na podbicie jeszcze większej liczby rynków. Wiemy, że możemy to zrobić, bo mamy w swoich szeregach ludzi, którzy nie cofają się przed żadnym wyzwaniem. Poznaj nas bliżej.

Dokąd doszliśmy

W 2018 roku powiększyliśmy JKB Group o firmę LAMO w Wilkanowie, natomiast w 2020 r. dołączyliśmy stolarnię TRELLI w Czerwieńsku. W 2023 połączyliśmy nasze marki, tworząc JKB GROUP Spółka z o.o.


Chcemy więcej…

Tej istotnej zmianie towarzyszyły również inne ważne działania: budowa nowej struktury obszarów, praca nad nowymi celami strategicznymi, usprawnianie procesów wewnętrzfirmowych i wiele innych, nad którymi nieustannie pracujemy. Wśród naszych celów jest też opracowanie strategii brandingu dla 5 marek własnych: FairyTrees, LAMO Manufaktur, Seilwerk STANKE, Steigner, HOLZBRINK.

Przestrzeń
to ludzie

JKB Group to nie tylko biura, zakłady produkcyjne i magazyny – to przede wszystkim zespół zaangażowanych pracowników. To oni napędzają nasze działania, wnoszą energię i dobre pomysły. Wpisują się w przestrzeń JKB i są źródłem innowacyjnych pomysłów, dobrej współpracy i efektywnych działań. Wspólnie tworzyMY inspirujące miejsce pracy.

Przez ostatnie 3 lata obsłużyliśmy ponad milion klientów!

Ludzie w przestrzeni

Samodzielnie tworzymy świąteczne choinki, elementy wystroju wnętrz ze stali oraz meble z naturalnego drewna. Lata doświadczeń pozwoliły nam zamknąć cały proces w jednym miejscu – od projektu, przez produkcję, po sprzedaż i obsługę klientów.

Mówimy w 6 językach, nasze rozwiązania są dostępne na najpopularniejszych platformach sprzedażowych w Europie.

Przez ostatnie 3 lata obsłużyliśmy ponad milion klientów!

Misja i wizja

Tworzymy wnętrza


Tworzymy wnętrza – nasze rozwiązania inspirują, pobudzają kreatywność. Ważnym elementem naszej filozofii są zasady circular economy i ekologii. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które w innowacyjny sposób przyczynią się do kreowania przestrzeni przyjaznej rozwojowi pracowników oraz klientów.

Odwaga napędza nasze działania. Oferujemy naszym klientom w kanale internetowym spersonalizowane produkty, zgodnie z ideą circular economy.

110A9166
110A9176

Misja

Czy wiesz, że na świecie powstaje rocznie ponad 2,1 mld ton odpadów i konsumujemy 1,6 razy więcej zasobów, niż pozwalają na to możliwości regeneracyjne Ziemi? Chcemy zmieniać te statystyki świadomie podchodząc do procesów produkcyjnych, logistyki oraz samych produktów, które oferujemy naszym klientom.

Od początku 2022 roku pracujemy nad rozwijaniem filozofii circular economy i wdrażaniu jej założeń w naszej firmie. Ideę circular economy można podsumować w jednym zdaniu – produkty, materiały i surowce mają pozostawać w gospodarce tak długo, jak tylko jest to możliwe. Głównym celem tego założenia jest zminimalizowanie wytwarzanych odpadów i dążenie do jak najmniejszego obciążenia planety.

To niełatwe zadanie, ale przekonaliśmy się, że nasz zespół jest gotowy realizować najbardziej ambitne zadania. Jeśli Ty również chcesz do niego dołączyć i działać z misją, sprawdź nasze oferty oraz benefity w zakładce Kariera.