Firma

PoczątekW 2006 roku zatrudnialiśmy 3 osoby, które pracowały w pomieszczeniu o powierzchni 30 m2. Tak swoją działalność rozpoczęła firma JKB Group. W 2016 r. na rynek wprowadziliśmy pierwsze modele sztucznych choinek i stworzyliśmy jedną z kluczowych marek własnych – FairyTrees.

Progres nadszedł szybko. Obecnie nasz zespół liczy 160 osób, a biura i magazyny zajmują powierzchnię 10 000 m2. W 2018 roku powiększyliśmy JKB Group o zakład LAMO, a w 2020 r. dołączyliśmy stolarnię Trelli. Dzięki tym przemyślanym i odważnym działaniom do naszego asortymentu, który liczy już 4 000 produktów, dołączyliśmy elementy wystroju wnętrz z drewna i metalu.

Mówimy w 6 językach, a nasze rozwiązania są dostępne na najpopularniejszych platformach sprzedażowych. Obsłużyliśmy już ponad milion klientów! Działamy zgodnie z zasadami circular economy, a naszą misją jest tworzenie wnętrz.

Dokąd doszliśmy

W 2018 roku powiększyliśmy JKB Group o firmę LAMO w Wilkanowie, natomiast w 2020 r. dołączyliśmy stolarnię TRELLI w Czerwieńsku.


Chcemy więcej…

Wykreowaliśmy dotychczas 5 marek własnych: FairyTrees, Seilwerk STANKE, Steigner, HOLZBRINK i LAMO Manufaktur. W naszym portfolio znajduje się ponad 4 000 produktów.

Przestrzeń
to ludzie

JKB Group to nie tylko biura i magazyny. To przede wszystkim zespół, który liczy obecnie 160 pracowników. Mówimy w 6 językach, nasze rozwiązania są dostępne na najpopularniejszych platformach sprzedażowych.

Przez ostatnie 3 lata obsłużyliśmy ponad milion klientów!

Ludzie w przestrzeni

Samodzielnie tworzymy świąteczne choinki, elementy wystroju wnętrz ze stali oraz meble z naturalnego drewna. Lata doświadczeń pozwoliły nam zamknąć cały proces w jednym miejscu – od projektu, przez produkcję, po sprzedaż i obsługę klientów.

Misja i wizja

Tworzymy wnętrza


Tworzymy wnętrza – nasze rozwiązania inspirują, pobudzają kreatywność. Produkty można przetworzyć zgodnie z zasadami circular economy. Kreujemy przestrzeń przyjazną rozwojowi pracowników i klientów.

110A9166
110A9164
110A9176

Misja

Odwaga napędza nasze działania. Oferujemy naszym klientom w kanale internetowym spersonalizowane produkty, zgodnie z ideą circular economy.