<b>Fachowe wykończenie</b> podłogi

Fachowe wykończenie podłogi

Listwy Holzbrink są estetyczne, elastyczne i wytrzymałe. Dzięki szerokiej gamie różnych wariantów kolorystycznych i rozmiarów spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w całej Europie.


Wybór doskonały

Połączenie estetyki, nowoczesnego designu i zaawansowanych technologii zaowocowało listwami o najwyższej jakości chętnie wybieranymi przez fachowców i osoby prywatne. Ich montaż jest prosty i trwa dosłownie kilka minut. Listwy Holzbrink zostały zaprojektowane z myślą o każdym pomieszczeniu.


Listwy drewniane Klasyka gatunku

Elegancka, klasyczna listwa podłogowa o charakterystycznym profilu. Listwy wykonane z płyty MDF są stylowe, funkcjonalne i estetyczne. Łatwe w utrzymaniu i montażu. Dodatkowo z tyłu posiadają wycięcie z myślą o ukryciu przewodów i kabli.
Mimo że ten rodzaj listew często był spotykany tylko w starym budownictwie, teraz przeżywa swój renesans i jest obecny w niemalże każdym nowoczesnym wnętrzu.


Listwy PVC Funkcjonalność i wygoda

Czy wiesz, że miękkie i elastyczne listwy mogą pełnić rolę uszczelek? Są mocowane tak blisko ściany i podłogi, że skutecznie chronią szczeliny przed zabrudzeniami i detergentami. Doskonale dopasowują się do płytek, powierzchni PVC, podłóg drewnianych i innych.
Projekt listew uwzględnia miejsce na ukrycie kabli, dzięki czemu są nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne. Elementy są przyjazne środowisku i nadają się do recyklingu.


Listwy kuchenne Najlepsza ochrona

Listwy przyblatowe marki Holzbrink są odporne na zabrudzenia, działania detergentów i wszelkich płynów. Są łatwe w utrzymaniu i montażu dla każdego. Dzięki wysokiej elastyczności listwy doskonale dopasowują się do podłoża. W ofercie Holzbrink znajduje się ponad 80 różnych modeli w wielu rozmiarach.


Akcesoria Holzbrink

Każda listwa przyblatowa została zaprojektowana wraz z gamą pasujących dodatków. Akcesoria takie jak narożniki, łączniki i zakończenia zostały wykonane z dokładnie tego samego materiału i w tym samym stylu. Wszystkie są dostępne razem z listwami lub osobno w sklepie internetowym Jumbo Shop.