Oferty pracy

Zobacz, kogo aktualnie szukamy do pracy w biurze, magazynie lub na produkcji. Nie znalazłeś swojego wymarzonego stanowiska? Napisz do nas, w czym jesteś dobry i co chciałbyś robić. Nasz dział HR sprawdzi, czy możemy zaoferować coś specjalnie dla Ciebie.

Biuro

Produkcja

Magazyn

Cztery kroki
rekrutacji w JKB

Choć każdą osobę i każdą rekrutację traktujemy indywidualnie, chcemy przedstawić, jak mniej więcej przebiega proces zatrudnienia w naszej firmie.

1.

Wysyłasz CV
i co dalej?

Zwróć uwagę na podsumowanie zawodowe oraz czy CV jest czytelne i przejrzyste. Jeśli Twój życiorys zawodowy nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie. Jak możesz się do niego przygotować? Zastanów się, dlaczego chcesz u nas pracować i co sprawia, że jesteś idealnym kandydatem. Sprawdź, czym się zajmujemy i jakie będą Twoje obowiązki.

2.

Pierwsze
spotkanie

Pierwsze wrażenie jest niepowtarzalne. Zaprezentuj się jak najlepiej, opowiadając o swoim doświadczeniu i o osiągnięciach. Pokaż, że Twoja wizyta nie jest przypadkowa i że zależy Ci na pracy w naszej firmie.

3.

Dostaniesz
zadanie

Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania i co chcemy sprawdzić. Jeśli uda Ci się pomyślnie je rozwiązać, zostaniesz zaproszony na kolejne spotkanie, podczas którego omówimy warunki zatrudnienia i podpiszemy umowę o pracę na czas próbny.

4.

Gratulacje,
witaj w zespole!

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączysz?

Profity i benefity

Nie będziemy Cię zachęcać młodym, dynamicznym zespołem i owocowymi piątkami. Za to dla każdego działu przygotowaliśmy coś lepszego. Sprawdź nasze propozycje. Masz pomysł na własne? Nasz dział HR chętnie je pozna!

Każdy z pracowników
może skorzystać z:

dostępu do karty sportowej po preferencyjnej cenie
ubezpieczenia grupowego
prywatnej opieki medycznej
zniżek pracowniczych na produkty JKB Group

Biuro

7-godzinny dzień pracy

Elastyczny czas pracy
oraz możliwość pracy zdalnej

40% zniżki na produkty JKB Group

Bułki na śniadanie

Szkolenia i wsparcie w rozwoju

Wsparcie inicjatyw pracowniczych

Darmowy parking

Produkcja

Premie

Wolne weekendy

Praca jednozmianowa

Piątki do 13

Bułki na śniadanie

Darmowy parking

40% zniżki na produkty JKB

Szkolenia i wsparcie w rozwoju

Wsparcie inicjatyw pracowniczych

Nie widzisz oferty dla siebie?
Wyślij nam CV, znajdziemy coś dla Ciebie.

Napisz do nas i wyślij swoje CV!