Oferty pracy

Zobacz, kogo aktualnie szukamy do pracy w biurze, magazynie lub na produkcji. Nie znalazłeś swojego wymarzonego stanowiska? Napisz do nas, w czym jesteś dobry i co chciałbyś robić. Nasz dział HR sprawdzi, czy możemy zaoferować coś specjalnie dla Ciebie.

Biuro

Produkcja

Magazyn

Cztery kroki
rekrutacji w JKB

Choć każdą osobę i każdą rekrutację traktujemy indywidualnie, chcemy przedstawić, jak mniej więcej przebiega proces zatrudnienia w naszej firmie.

1.

Wysyłasz CV
i co dalej?

Zwróć uwagę na podsumowanie zawodowe oraz czy CV jest czytelne i przejrzyste. Jeśli Twój życiorys zawodowy nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie. Jak możesz się do niego przygotować? Zastanów się, dlaczego chcesz u nas pracować i co sprawia, że jesteś idealnym kandydatem. Sprawdź, czym się zajmujemy i jakie będą Twoje obowiązki.

2.

Pierwsze
spotkanie

Pierwsze wrażenie jest niepowtarzalne. Zaprezentuj się jak najlepiej, opowiadając o swoim doświadczeniu i o osiągnięciach. Pokaż, że Twoja wizyta nie jest przypadkowa i że zależy Ci na pracy w naszej firmie.

3.

Dostaniesz
zadanie

Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania i co chcemy sprawdzić. Jeśli uda Ci się pomyślnie je rozwiązać, zostaniesz zaproszony na kolejne spotkanie, podczas którego omówimy warunki zatrudnienia i podpiszemy umowę o pracę na czas próbny.

4.

Gratulacje,
witaj w zespole!

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączysz?

Profity i benefity

Nie będziemy Cię zachęcać młodym, dynamicznym zespołem i owocowymi piątkami. Za to dla każdego działu przygotowaliśmy coś lepszego. Sprawdź nasze propozycje. Masz pomysł na własne? Nasz dział HR chętnie je pozna!

Każdy z pracowników
może skorzystać z:

karty sportowej
imprez integracyjnych

Biuro

7-godzinny dzień pracy

Elastyczny czas pracy
oraz możliwość pracy zdalnej

40% zniżki na produkty JKB Group

Wspólne firmowe śniadania

Produkcja

Premie

Wolne weekendy

Praca jednozmianowa

Piątki do 13

Nie widzisz oferty dla siebie?
Wyślij nam CV, znajdziemy coś dla Ciebie.

Napisz do nas i wyślij swoje CV!