Na przełomie października i listopada realizowaliśmy dużą kampanię wizerunkową, w której zwracaliśmy uwagę na zalety pracy zespołowej. Wyprodukowaliśmy cztery spoty reklamowe, które wyświetlane były mieszkańcom Zielonej Góry oraz okolic równocześnie w kilku kanałach online. Po co całe to zamieszanie? Chcieliśmy przypomnieć o sobie lokalnej społeczności!

Największe przeboje tworzymy wspólnie

Badania pokazują, że podczas pracy grupowej efektywność jej poszczególnych członków może wzrosnąć nawet o 10%! W JKB Group staramy się stawiać relacje na pierwszym miejscu. Kiedy tylko możemy, wykorzystujemy czas by wspólnie rozmawiać o przyszłych wyzwaniach i nowych rozwiązaniach. Burza mózgów przynosi ciekawe pomysły i pomaga budować zaangażowanie. W grupie łatwiej dzielić się ideami, sukcesami i porażkami. Firmowe śniadanie też smakuje lepiej, kiedy jemy je wspólnie! Wiadomo przecież, że samemu to żadna przyjemność.

W naszym biurze stawiamy na open space, dzięki któremu zawsze mamy siebie pod ręką i możemy wspólnie pracować nad pewnymi zagadnieniami. Do większych projektów i spotkań służą nasze sale konferencyjne, a na towarzyskie rozmowy w przerwach od pracy spotykamy się w kuchni lub ogólnodostępnej przestrzeni. Wiemy, że praca to nie wszystko. Właśnie dlatego dbamy o work-life balance!

Grasz rocka czy wiosłujesz? Znajdziesz swój team!

Nie stworzysz dobrego zespołu z ludzi o tej samej osobowości. Liczy się różnorodność i indywidualne doświadczenia każdego z członków grupy. Staraliśmy się to mocno podkreślić w przygotowanej kampanii #SamemuToŻadnaPrzyjemność. W każdym odcinku poznajemy innego bohatera, który próbuje osiągnąć sukces na własną rękę. Czy mu się uda? Bez pomocy zespołu może być ciężko! Obejrzyj wideo i daj znać, które podobało Ci się najbardziej.

Kreatywnie tylko w grupie

Twoją kreatywność wyzwala najlepiej praca w zespole i burza mózgów? Tak, jak naszego rockmana! Szukamy inspiracji we wspólnych rozmowach, napędza nas energia grupy ludzi i męczy brak zgrania.

Razem łatwiej pod prąd

Pewnie, że można robić niektóre rzeczy samemu i wierzyć, że osiągnie się zamierzony cel. W niektórych sytuacjach jest łatwiej dążyć do sukcesu wspólnie z zespołem. To mniej stresu, podział obowiązków i wspólna odpowiedzialność. Warto!

Ucz się od innych i rozwijaj swój talent

Możesz brać udział w poważnie brzmiących szkoleniach, czytać tysiące poradników, ale nigdzie nie zdobędziesz takiej wiedzy, którą dadzą Ci doświadczeni współpracownicy! W zespole łatwiej uczyć się przydatnych umiejętności i rozwijać w tym, co robisz.

Niezależni indywidualiści grają drużynowo

Myślisz, że praca zespołowa nie jest dla indywidualistów? Błąd! To właśnie oni są najlepszymi obserwatorami, którzy uważnie przyglądają się pracy zespołu, analizują ją i pomagają wyciągać wnioski. Bez tego elementu układanki, wiele rzeczy by się nie udało!

Wszystkie ręce na pokład

Kampanię realizowaliśmy przy pomocy studia Reprezentuj.com, grupy firmowej Firefly Film Studio oraz profesjonalnych aktorów – Piotra Lizaka, Alicji Stasiewicz, Roberta Kurasia, Jerzego Kaczmarowskiego oraz kabareciarza Wojtka Leśniowskiego. Oryginalne scenariusze, przemyślana scenografia, warsztat profesjonalistów i talent całej ekipy pozwoliły nam na uzyskanie efektu, z którego jesteśmy naprawdę dumni!

Zobacz, jak powstawały nasze klipy →

Szukasz zespołu, w którym polubią Cię takim, jakim jesteś? Sprawdź nasze oferty pracy →

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!