Śniadanie Mistrzów Dział Kontroli Jakości JKB Czerwieńsk

Zapraszamy na kolejne podsumowanie naszego cyklicznego „Śniadania Mistrzów”. Tym razem, do udziału zaprosiliśmy Romana Murawskiego, Specjalistę ds. Kontroli Jakości w JKB, który przy pięknej, majowej pogodzie przybliżał nam pracę swojego działu.

Przypomnijmy, że „Śniadanie Mistrzów” to specjalne spotkanie, które organizujemy w każdy ostatni czwartek miesiąca. Przy kawie i pysznym śniadaniu, nasi pracownicy mają okazję spotkać się i wysłuchać inspirujących prelekcji swoich koleżanek i kolegów. Sprawdź, czego dowiedzieli się tym razem.

Jak to się zaczęło?

Roman w JKB pracuje już ponad cztery lata. To on był głównym architektem struktury działu kontroli jakości.

Zaczynałem od tworzenia wszystkich dokumentów w formie papierowej – wyjaśnia. Zajmowałem się stworzeniem pierwszych dokumentów, procedur mapowania oraz realizacją zwrotów.

Obecnie Roman skupia się na cyfryzacji i digitalizacji tych dokumentów, wprowadzając parametry jakościowe od pierwszych kroków powstawania nowych towarów.

Jakość to zespół

Roman nie pracuje sam. Jest częścią zespołu Product Development, gdzie współpracuje z Pauliną, Piotrem i Łukaszem Jagodzińskim. Działają razem, konsekwentnie wprowadzając jakość na każdym etapie procesu.

Współpraca na każdym kroku

Roman i jego zespół współpracują z wieloma działami w JKB.

Głównie jest to dział Product Development, dział marketingu, biuro obsługi klienta – wyjaśnia Roman.

Praca obejmuje też bliską współpracę z lokalizacjami produkcyjnymi, magazynami głównymi i wysyłkowymi, stolarnią, aż po proces wysyłki i zwrotów reklamacji towaru.

Plan na przyszłość

Na zakończenie swojej prezentacji, Roman dał nam mały wgląd w przyszłość.

Planujemy poszerzenie działu kontroli jakości, ale również Product Development. Staramy się pracować, aby jakość była wszechobecna w firmie – mówi nasz pracownik.

Plany te są jeszcze na etapie formułowania, ale już teraz wiemy, że Roman i jego zespół mają dużo do zaoferowania w przyszłości.

To było niezwykle inspirujące spotkanie, które pozwoliło nam lepiej zrozumieć, jak tworzył się i jak działa dział kontroli jakości w JKB. Mamy nadzieję, że te informacje były tak samo cenne dla Ciebie, jak dla nas. 😊

śniadanie mistrzów jkb dział zakupów

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!