Wytrzymałe i <b>mocne liny</b>

Wytrzymałe i mocne liny

Liny Stanke są ucieleśnieniem jakości, solidności i niezawodności. Do ich produkcji zostały wykorzystane tylko najlepsze materiały, dlatego liny zapewniają bezpieczeństwo nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Poznaj szeroką gamę lin Stanke.


Doskonałość tkwi w szczegółach

Ze względu na zastosowanie lin w miejscach i sytuacjach, od których często zależy ludzkie życie, priorytetem Stanke jest dostarczanie produktów wyłącznie najwyższej jakości. Proces produkcji jest nieustannie kontrolowany i udoskonalany, a każda lina przechodzi odpowiednie testy. Specjaliści Stanke sprawdzają strukturę, jakość i wytrzymałość. Tutaj nie ma miejsca na jakikolwiek błąd!


Liny jutowe

100% natury. Juta jest w pełni ekologicznym i nadającym się do recyklingu materiałem. Mimo lekkości i delikatności potrafi zadziwić swoją wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dlatego jest chętnie wykorzystywana przez profesjonalistów. Liny jutowe są często spotykane w dekoracjach domu i ogrodu oraz w żeglarstwie czy sportach ekstremalnych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie.


Liny stalowe

100% stali nierdzewnej. Materiał jest niezwykle mocny i odporny na korozję, ścieranie oraz warunki atmosferyczne. Liny stalowe są niezastąpione w urządzeniach maszynowych i transportowych. Służą do mocowania ogromnych ciężarów przy przenoszeniu. Stosowane w konstrukcjach mostów, na statkach, przy wyciągarkach itp. Liny stalowe mogą różnić się grubością i elastycznością. Dobór liny o odpowiednich parametrach zależy od rodzaju sprzętu i panujących warunków.


Liny polipropylenowe

100% polipropylenu. Materiał jest niesamowicie wytrzymałym tworzywem sztucznym o niezwykłej sile. Liny polipropylenowe są całkowicie wodoodporne, dlatego często są spotykane w żeglarstwie. Ze względu na swoje właściwości zdobywają uznanie profesjonalistów w wielu dziedzinach.


Liny konopne

100% natury. Podobnie jak liny jutowe, liny konopne są całkowicie ekologicznymi i organicznymi produktami. Są ciężkie i wytrzymałe. Często używane w transporcie, budownictwie oraz w dekorowaniu domu i ogrodu.