Twój <b>profesjonalny partner</b>

Twój profesjonalny partner

Steigner to prężnie rozwijająca się marka uszczelek do okien, drzwi, kabin prysznicowych, uszczelek szczotkowych, płyt prysznicowych, mat i akcesoriów uszczelniających do zastosowań profesjonalnych i prywatnych. Wszystkie elementy są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.
Produkty Steigner słyną ze swojej wieloletniej wytrzymałości i wysokiej jakości. Dlaczego? Cały sekret tkwi w materiałach i nowoczesnych technologiach użytych w procesie produkcji.


Płyty prysznicowe

Prosty i szybki sposób na przemienienie łazienki w stylowe i nowoczesne miejsce. Płyty prysznicowe Steigner to łatwe w montażu brodziki podpłytkowe wraz z odpływem. Płyta jest niezwykle trwała i całkowicie wodoodporna.
Różnorodność modeli opiera się na miejscu odpływu i ich strukturze. Na życzenie klienta istnieje możliwość stworzenia płyty prysznicowej według jego potrzeb. Odwiedź stronę i sklep, aby zobaczyć wszystkie dostępne warianty.


Uszczelki do kabin prysznicowych

Niezbędny element każdej kabiny prysznicowej. Steigner oferuje różne typy uszczelek w zależności od grubości i długości szkła. Pasują do prostych i zaokrąglonych ścianek i drzwi prysznicowych. Mogą być montowane poziomo i pionowo. Wszystkie otwory są skutecznie uszczelnione. Montaż uszczelek nie wymaga żadnego silikonu ani kleju.


Uszczelki szczotkowe

Skuteczna ochrona przed upałem, mrozem, deszczem i insektami. Uszczelki szczotkowe zostały stworzone z myślą o bramach, drzwiach, szafkach, szufladach i innych cicho pracujących elementach. Ich główną cechą jest stłumienie wszelkich dźwięków. Dzięki wykonaniu z polipropylenu, uszczelki są w pełni zdatne do recyklingu.
Uszczelki szczotkowe są dostępne w trzech neutralnych kolorach i w kilku rozmiarach. Każda z nich jest zaopatrzona w pasek mocnego kleju, dzięki czemu uszczelka doskonale przylega do powierzchni i utrzymuje się przez wiele lat użytkowania.


Uszczelki do okien i drzwi

Uszczelki okienne i drzwiowe chroniąc wnętrze przed upałem, mrozem, deszczem i insektami, potrafią zredukować koszty zużytej energii nawet o 35 – 40%. Różnorodność profili uszczelek jest ogromna. Elementy pasują do każdej szczeliny.
Uszczelki Steigner są wodoszczelne oraz odporne na warunki pogodowe, działanie ozonu i promieni UV. Montaż jest niezwykle łatwy i zajmuje dosłownie kilka chwil niezależnie od umiejętności. Demontaż przebiega tak samo sprawnie. Każde opakowanie zawiera dokładną instrukcję wraz z rysunkami i poradami.


Uszczelki przypodłogowe Element niezastąpiony w kuchni.

Mimo że listwy są prawie niewidoczne, odgrywają ogromną rolę w chronieniu mebli kuchennych. Zabezpieczają szczeliny przed przedostawaniem się zabrudzeń, wody i insektów. Wszystkie otwory między meblami a podłożem są skutecznie uszczelnione.
Uszczelki przypodłogowe stworzone z materiału PVC są niesamowicie trwałe, elastyczne i odporne na działanie wilgoci oraz agresywnych środków czyszczących na bazie chemii.