Od samego początku naszej działalności stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Nie chcemy tworzyć produktów, które po prostu będą – zależy nam na dostarczaniu niezwykłego doświadczenia w zakupie codziennych rzeczy. Prowadzimy klienta przez całą ścieżkę zakupu, spełniając jego oczekiwania i oferując produkty, których potrzebuje i z których jest zadowolony.

To, że coś się sprawdzało, nie znaczy jednak, że było najlepszym rozwiązaniem. Za kilka dni zamkniemy rok 2021, a wraz z nim naszą dotychczasową strategię rozwoju JKB Group. W 2022 roku będziemy realizować nowe pomysły i zmieniać naszą firmę w bardziej przyjazną środowisku. W jaki sposób?

Przestrzeń to ludzie

Tego jesteśmy pewni od 2012 roku, czyli początków naszej firmy. JKB Group to przede wszystkim zespół, któremu udało się osiągnąć niesamowity sukces w ciągu kilku ostatnich lat. Wykorzystujemy potencjał 160 pracowników i samodzielnie tworzymy świąteczne choinki, elementy wystroju wnętrz ze stali oraz meble z naturalnego drewna. To, co dla nas najistotniejsze pod względem funkcjonowania naszej firmy, to fakt, że udało nam się zamknąć cały proces w jednym miejscu – od projektu, po sprzedaż i obsługę klientów. Nasze produkty powstają w halach produkcyjnych w Czerwieńsku oraz Wilkanowie. 

Wykorzystujemy potencjał 

Kolejny rok pandemii pozwolił na spowolnienie stylu życia i zwrócenie większej uwagi na nasze codzienne działania. W JKB Group doskonale wiemy, że rynek i oczekiwania konsumentów zmieniły się. Nie wyobrażamy sobie więc, żeby nie dostosować naszych działań do wymagań, które stawiają przed nami nasi klienci. Chcemy oferować im spersonalizowane rozwiązania, które pozwolą kreować ich własne wnętrza. 

Otoczenie ma ogromny wpływ na dobre samopoczucie i rozwój wewnętrzny – to myśl, która motywuje nas do działania i wprowadzania zmian. W ogólnym założeniu, produkty JKB Group mają inspirować i pobudzać kreatywność naszych odbiorców. Chcemy, by kreowana przez nas przestrzeń była przyjazna rozwojowi nie tylko naszych klientów, ale także pracowników. Jak będziemy do tego dążyć? 

#TworzymyWnętrza w duchu ekologii

To, czym chcemy się wyróżniać na rynku e-commerce, to spersonalizowane produkty zgodne z ideą circular economy. Produkty, materiały i surowce mają pozostawać w gospodarce tak długo, jak tylko jest to możliwe. Głównym celem tego założenia jest zminimalizowanie wytwarzanych odpadów i dążenie do jak najmniejszego obciążania planety.

Jaką wizję przyjęliśmy na kolejne lata? Dzięki zakupieniu kolejnej hali oraz stolarni, jesteśmy w stanie produkować ponadczasowe meble z możliwością modyfikacji lub wymiany komponentów u producenta. Nasze rozwiązania są personalizowane oraz mają dawać możliwość wyboru poszczególnych elementów. Stoły i dodatki do wnętrz są zaprojektowane tak, by w każdej chwili mogły w łatwy sposób przejść metamorfozę, która zadowoli klienta i da mu poczucie odświeżonego wnętrza. 

To, co jest istotne z punktu gospodarki o zamkniętym obrocie, to usługa wypożyczania mebli. Produkty JKB Group będzie można kupić lub wypożyczyć, a w momencie, kiedy nie będą już potrzebne – oddać. Jako odpowiedzialny producent zajmiemy się ich przetworzeniem na nowo. 

Rozwój firmy = rozwój pracowników

Działania, które zaplanowaliśmy nie byłyby możliwe bez naszego zespołu. Chcemy, by nasi pracownicy rozwijali się razem z naszą firmą i jej pomysłami. Zależy nam na ułatwieniu realizowania aspiracji oraz poszerzania horyzontów. 

Zobacz, jak uczymy się nawzajem. Poznaj projekt JKB.EDU →

Szukasz firmy, która działa zgodnie z Twoimi wartościami? Sprawdź, kogo właśnie zatrudniamy.

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!