Owocowe czwartki i młody dynamiczny zespół urosły do rangi żartu krążącego w Internecie. I chociaż zgadzamy się, że witaminy są ważne w diecie, a otoczenie wpływa na efektywność pracy, staramy się szukać w JKB Group rozwiązań, które będą ułatwieniem dla naszych pracowników. Chcemy, by benefity oferowane naszemu zespołowi stanowiły wsparcie domowego budżetu oraz zdrowego stylu życia. Zobacz, jakie dodatki zyskują nasi pracownicy.

Praca w JKB Group = więcej czasu

W JKB Group staramy się żyć według zasad work-life balance. Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym jest dla nas kluczowe. Dlaczego? Zależy nam na zadowolonych i spełnionych pracownikach, którzy mają czas na odpoczynek i realizację swoich pasji.

Nasi pracownicy biurowi zamiast standardowych ośmiu godzin, pracują siedem. Zauważyliśmy, że dzięki temu łatwiej nam skupić się na zadaniach, a nasza efektywność wzrasta.

Mamy tu wiele benefitów, które wyróżniają to miejsce – głównie dzięki temu nie szukam nowej pracy bliżej, w Zielonej Górze. Jakby nie patrzeć problematyczne mogą być dojazdy do Czerwieńska, ale jednak siedmiogodzinny dzień pracy mi to wynagradza. Mam więcej czasu dla siebie, w tym na dojazdy.

Mateusz Wołos

Udogodnień szukaliśmy także dla pracowników produkcyjnych i magazynowych. Wszyscy pracują w systemie jednozmianowym. To daje im szansę na zaplanowanie swojego dnia i spędzanie więcej czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Co ważne, magazynierzy JKB Group weekend zaczynają już w piątek o 13.00!

Chociaż nie są to benefity pasujące do słownikowej definicji, wierzymy, że są czynnikami wpływającymi na zadowolenie naszego zespołu z pracy w JKB Group oraz zachętą do aplikacji do naszej firmy.

Bądźmy zdrowi

Prywatna opieka medyczna i możliwość ubezpieczenia grupowego to już must have wśród pracodawców! Istotne jest, szczególnie w dobie pandemii, by dbać o zdrowie pracowników i ułatwiać im dostęp do specjalistów. W badaniach satysfakcji pracowników jest to jeden z najbardziej cenionych benefitów pracowniczych. Wiemy, że świadomość posiadania różnych opcji medycznych oraz wsparcia, gwarantuje naszemu zespołowi także spokój ducha.

Nasi pracownicy mogą korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego firmy LUX MED, dzięki któremu mają bezpłatny dostęp do:

◾ lekarzy specjalistów, badań laboratoryjnych i diagnostycznych,

◾ rozwiązań online m.in. umawiania wizyt, odbierania wyników badań, zamawiania recept,

◾ opieki medycznej w dogodnych lokalizacjach,

◾ objęcia opieką medyczną także rodziny.

Ready, steady, go!

W jakim wyścigu startujemy? Po sprawne ciało i zdrową sylwetkę! Każdy z teamu JKB Group ma dostęp do pakietu sportowego Medicover Sport. Karta upoważnia do wejścia do 4000 obiektów sportowych – siłowni, klubów fitness i basenów. W zależności od wybranej opcji uzyskujemy także dostęp do obiektów rekreacyjnych.

Majsterkujesz? -40% dla Ciebie

Pracownicy JKB Group mają ułatwione zadanie, jeśli chodzi o remonty i małe udogodnienia w swoich domach. Wszystkie potrzebne rzeczy znajdą w obniżonej cenie na naszej platformie Jumbo Shop. Chcemy, żeby mieli łatwy dostęp do najlepszych produktów i wybierali te opcje, które znają bardzo dobrze. Sztuczna choinka, drewniany stół, a może system nawadniający do ogrodu? Nie ma problemu, masz na to 40% zniżki!

Koniec z głodnymi porankami

Często zapominasz o śniadaniach? Dobrze się składa! Codziennie w naszej części socjalnej na pracowników czekają świeże kanapki – każdy znajdzie smak dla siebie! Raz w tygodniu dla łasuchów mamy też słodkie drożdżówki. To, co dla nas istotne w kontekście wspólnych, firmowych śniadań, to fakt, że naszym działaniem wspieramy lokalną piekarnię!

Cykliczny fun!

Co mamy na myśli, kiedy umieszczamy w naszych ofertach pracy hasło o niekorporacyjnej atmosferze? Chociażby to, że uwielbiamy organizować imprezy integracyjne! Okazji do wspólnej zabawy jest naprawdę wiele i zawsze chętnie je wykorzystujemy! Latem zawsze urządzamy wspólne wyjście w plener – w tym roku udało nam się spotkać na grillu w skansenie w Ochli. Zobacz kilka zdjęć z ostatniej imprezy:

Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem oferty naszych dodatków dla pracowników, tak by mogli mieć swobodę ich wyboru. Masz pomysł na benefity, które mógłby się sprawdzić w naszej firmie? Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy, aplikuj na wybrane stanowisko i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami na rozmowie kwalifikacyjnej! Lubimy świeże pomysły i kreatywne podejście do tematu!

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!