W listopadzie 2020 roku opublikowaliśmy pierwszy odcinek naszego programu JKB Pro Series. Do tej pory seria wywiadów z naszymi ekspertami została wyświetlona ponad 16 tysięcy razy na YouTube! To dla nas znak, że takie treści są nie tylko potrzebne, ale też chętnie oglądane i słuchane. Zobacz, dlaczego warto obejrzeć nasze wideo i jakie tematy poruszamy.

Wiedza i doświadczenie

JKB Pro Series to seria wywiadów z specjalistami pracującymi w naszej firmie. Chcemy pokazywać, że zielonogórska firma zatrudniająca ponad 150 osób może mieć równie wiele do powiedzenia, co giganci z polskich stref przemysłowych. Od kilkunastu lat sprzedajemy produkty do urządzania domu i ogrodu, znamy swoją branżę i śmiało wchodzimy w świat e-commerce. Wiemy, że wypracowane przez nas schematy sprawdzają się na dłuższą metę, a nasze innowacyjne podejście to klucz do dalszego rozwoju. Nasz program to nie tylko dzielenie się wiedzą, to także zachęta dla wszystkich poszukujących swojego miejsca – JKB Group to firma, w której można wiele się nauczyć i zostać jednym z naszych ekspertów.

Słuchaj nowocześnie!

JKB Pro Series to nie tylko wideo na YouTube! Idąc z duchem czasu, nasz program jest także dostępny na platformach streamingowych i podcastowych. Nie musisz być przykuty do komputera czy telefonu z filmem – możesz śmiało włączyć nasze wywiady podczas sprzątania, spaceru czy krótkiego treningu na bieżni. Wiemy, że w dzisiejszym świecie liczy się każda zaoszczędzona minuta i multitasking. Korzystaj! ?

Breaker
Google Podcasts
Apple Podcasts
Pocket Casts
RadioPublic
Spotify

Budowa maszyn, sprzedaż, księgowość – dowiedz się o nas wszystkiego!

O czym usłyszysz w JKB Pro Series? Zdradzamy swój przepis na sprawne działanie firmy, pomysł na rozwój produkcji i sposób na skuteczną komunikację.

Jak zarządzać procesem zakupowym w firmie? | Magdalena Grobelna, dyrektorka ds. logistyki i zakupów

W jednym z pierwszych odcinków JKB Pro Series rozmawiamy o naszym dziale zakupów, który dba o zaopatrzenie magazynów i hal produkcyjnych w JKB Group. Czy to trudne zadanie w firmie, która posiada ponad 2000 produktów w swojej ofercie?
Jak ważna jest praca działu kadr w dużej firmie? | Agnieszka Taracińska, specjalistka ds. kadr i płac

Na co dzień nie zauważamy ile pracy w funkcjonowanie firmy wkłada dział kadr. To ciągłe nadzorowanie zasobów ludzkich, czuwanie nad dokumentacją pracowników i dbanie o ich komfort pracy. Jak wygląda to w JKB Group?
Jak pracujemy nad marką produktu? | Damian Apanasowicz, Brand Manager

W zależności od produktu, tworzymy strategię od zera lub odświeżamy jej elementy. To ważne zadanie w firmie działającej w branży e-commerce. Jak pracujemy nad markami dla naszych produktów i na czym skupiamy się najmocniej?
Jak sprzedawać w Internecie? | Łukasz Kotowski, dyrektor sprzedaży

Ciągle rozwijające się platformy sprzedażowe i o pewne rozwiązania, które pozwalają skutecznie sprzedawać jak najwięcej produktów, to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Co jest ważne w pracy naszego zespołu sprzedaży?
Optymalizacja pracy magazynu | Michał Jurczenia, brygadzista magazynu

Jak nie zwariować nadzorując pracę wielkiego magazynu? Wprowadziliśmy odpowiednie rozwiązania, które pomagają w optymalizacji wszystkich procesów odbywających się w magazynie.
Jak zbudować maszynę do produkcji choinek? | Wojciech Bielewicz, kierownik działu budowy maszyn

Jakie maszyny udało nam się stworzyć, do czego służą i co przyda nam się na kolejnym etapie rozwoju?
Jak usprawnić proces produkcyjny w dużej firmie? | Daniel Nester, dyrektor produkcji

W tej rozmowie mocno skupiamy się na procesie produkcyjnym, sposobach zarządzania i rozwiązaniach, które pomogły nam w rozwoju przedsiębiorstwa.
Zostań ekspertem i gwiazdą JKB Pro Series

Spotykamy się regularnie by przedstawiać kolejne tajemnice naszej firmy! Kogo chcesz zobaczyć w kolejnych odcinkach? A może sam chcesz wystąpić w roli eksperta? Zobacz nasze najnowsze oferty pracy i dołącz do naszego zespołu →

Wiesz, co możesz zyskać.
Przekonaliśmy Cię?

Napisz do nas i wyślij swoje CV!